Internecik w naszej gminie - Zapobieganie wykluczeniu cyfrowemu na terenie gminy Gródek nad Dunajcem
Odwiedziło nas: 26841 osób.
Aktualności
Internecik w naszej gminie – zakończenie projektu
2015
12
13
W środę 9 grudnia 2015r. odbyła się konferencja kończąca projekt pn.: „Internecik w naszej gminie – Zapobieganie wykluczeniu cyfrowemu na terenie gminy Gródek nad Dunajcem”. Dzięki środkom pozyskanym z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 124 gospodarstwa domowe z terenu naszej gminy otrzymały zestawy komputerowe oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Komputery trafiły również do jednostek organizacyjnych gminy.
Kolejne komputery trafią do naszych mieszkańców
2014
11
15
Wprowadzone na wczorajszej (14 listopada) sesji rady gminy zmiany w budżecie, pozwolą już od początku przyszłego tygodnio rozpocząć dostawy dodatkowych 35 zestawów komputerowych dla mieszkańców naszej gminy, którzy spełnili kryteria udziału w projekcie „Internecik w naszej gminie…”. Oczywiście wraz z komputerami zapewniony zostanie również bezpłatny dostęp do Internetu. Zarówno dotychczasowi beneficjenci, jak i nowi otrzymają dodatkowo urządzenia wielofunkcyjne (skaner i drukarka).
Komputery trafiły do Beneficjentów
2014
05
30
Pomimo trudności pogodowych oraz terenowych dobiega końca najtrudniejszy etap realizacji projektu czyli podłączanie kolejnych domów i szkół do sieci internet oraz dostawa zestawów komputerowych.
WIELKANOC 2014
2014
04
17
Pełnych spokoju i radości Świąt Wielkanocnych, dobrego wypoczynku w rodzinnym gronie oraz optymizmu, energii i nadziei na lepszą przyszłość…
Rozpoczynamy szkolenia dla Beneficjentów
2014
03
10
11 marca rozpoczną się szkolenia dla Beneficjentów zakwalifikowanych do udziału w projekcie. Szkolenia będą się odbywać w Gródku nad Dunajcem w Willa Anna, a prowadzone będą przez firmę GTW Project Sp. z o.o. z Tarnowa.
Konferencja rozpoczynająca projekt za nami...
2014
02
28
26 lutego w Ośrodku "Stalownik" w Bartkowej odbyła się konferencja rozpoczynająca Projekt "Internecik w naszej gminie - zapobieganie wykluczeniu cyfrowemu na terenie Gminy Gródek nad Dunajcem". W spotkaniu wzięli udział beneficjenci projektu oraz zaproszeni goście.
DOTACJE NA INNOWACJE
Innowacyjna Gospodarka - Narodowa Strategia SpójnościGmina Gródek nad DunajcemUnia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
„Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 - 2013”